Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehetne újratelepíteni,...

Hogy lehetne újratelepíteni, /visszatelepíteni a tabletem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

(Akik csak okoskodni szeretnének,azok legyenek szívesek távozzanak,akik hasznos választ adnak,azoknak értelemszerűen megy a zöld pacsi)

Az lenne a problémám,hogy mióta frissült a ConCorde SPEED tabletem,4.2.2 -re,4.1.1 ről azóta fagy,lassú.

Szeretném visszatelepíteni 4.1.1-re.

Utánna olvastam,és én azt szűrtem le,hogy a "Recovery Menü" -ben kell visszaállítani,az SD kártyára helyezett csomag (zip) segítségével.

Az a problémám,hogy hiába nyomom a Hangerő fel,vagy le gombját +a bekapcsolást,nem jelenik meg a Recovery menü.

A Hangerő fel,és bekapcsológombra csak egy "Nincs parancs" szöveg jelenik meg.Ha kell csatolok képet.



2014. júl. 13. 11:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
miért nem tesz jót?amúgy eddig se használtam,mert szerintem több RAM ot hsaznál,mint amennyit felszabadít..
2014. júl. 13. 20:10
 12/13 anonim ***** válasza:

4.0 óta eleve úgy működik az android, hogy amennyiben nagyobb ram igényű appot indítasz, akkor a rendszer lehetőség szerint igyekszik "megoldani", hogy legyen elegendő szabad ram az adott applikációnak. Ez az amiért felesleges.

Amiért meg nem ajánlott az az, hogy sokszor félbeszakít, olyan rendszerhez tartozó háttérben futó műveletet, amire szükség van a helyes működéshez.

2014. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Látom te azért nagyon ottvagy a témában.:)
2014. júl. 15. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!