Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autórádió helyettesítése...

Autórádió helyettesítése tablettel. Lehetséges? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Az autómban sokkal szebben szól a zene pendrive-ról, mint ha aux-ba bedugom a telefonom. Viszont 16gb zenéből elég nehéz egyesével megtalálgatni pendriven, mit akarok hallgatni. Nem akarok venni ilyen multimédiás érintős akármit, mert rohadt drága. Meg lehet-e oldani, hogy ne az autórádióra, hanem a tablet-re kössem a hangot? Ha igen, hogyan?

2014. júl. 19. 13:30
 1/6 lustig ***** válasza:

Ha jó minőségű hangot szeretnél a tabletről, akkkor azt pendriveként kell csatlakoztatnod, ami ugye nem jó, mert macerás a válogatás.

Szerintem maradj az aux kimenetnél, annyira az sem rossz minőségű (egyébként lehet h a tableted hangkártyája nem olyan jó, vagy a lejátszó program. Próbáld ki hogy telepítesz egy másik zenelejátszó programot, és nézd meg úgy a minőséget auxon)

2014. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a fejegységben van az erősítő, szóval arra dugd rá usb-n a tabletet, aztán kész is
2014. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a tabletet csak később venném, ha megoldható. Jelenleg Sony Xperia M gyári Walkman zenelejátszójával próbáltam. Autóban SAL VB2000 van. Pendrive-ról 35-ös hangerőn sokkal szebb, tisztább, hangosabb, plusz a basszus is jóval erőteljesebb, mint telefonról 50-es hangerőn. Telón basszus is fel van húzva, meg minden, házimozin csodaszépen szól. Esetleg az autórádiót cseréljem le?
2014. júl. 19. 14:00
 4/6 dirtboy ***** válasza:

sal vb2000 és a minőség köszönő viszonyban sincs egymással.


én salal nem foglalkozok nem tudom mutat e mappát vagy valamit de az egyik megoldás az lenne ha mappákba rendszereznéd a zenéket és akkor mindjárt tagoltabb az egész.

nem lesz egybe pl 400 zene hanem szét rakod mappákba.


másik variáció hogy leszeded a felesleges zenéket róla,olyan sokat úgy sem hallgatsz. vagy ha később őket is hallgatnád akkor leveszed ami eddig rajta volt és felteszed helyére az újat.

2014. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kezeli a mappákat. ha kezelné, ezerszer könnyebb lenne. 15-20.000 között Sony vagy Pioneer jó lehet?
2014. júl. 19. 14:19
 6/6 dirtboy ***** válasza:

15-20ért csak használt fejben érdemes gondolkodni


-alpine

-jvc

-kenwood

-pioneer

-clarionban gondolkozz

2014. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!