Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen E-book olvasót ajánlaná...

Milyen E-book olvasót ajánlanátok? Kritériumok lent.

Figyelt kérdés
Szóval, E-ink -es kijelző legyen, az ugye fekete fehér, egyetemi pdf-ek olvasására megfelelő, lehessen nagyítani, gondolom egy sd kártyára rárakom a cuccost vagy kábellel és már olvassa is, a kijelzője viszonylag nagy legyen, szerintem 7 inchnél ne legyen kisebb, szóval olvasható kellene legyen, nem tudom ennél a kijelzőnél lehet-e benne nagyítani ujjal vagy akármivel, meg nem tudom hogy működnek ezek a hangoskönyvek, mp3-mat olvas, vagy van beleépítve ilyen beszédszintetizátor, és ahol a pdf szövegből van berakva, nem kép alapú, azt felolvassa. ez csak afféle extra kíváncsiság, nem baj ha nem beszél, pontos megnevezés kellene márka típus, ára 30 alatt annál feljebb ne nagyon súroljon. ha drágább érdekelne mi miatt drágább. előre is köszönöm!

2014. júl. 30. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
egyik e-book olvasó se olvas be mp3-mat
2014. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
igen, pont azt mondtam, hogy az mp3 meg felolvasás az nem kell, csak ilyen extra kérdés lenne, hogy hogy működik. mint hangoskönyv
2014. júl. 30. 18:18
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha 30 alatt akarsz, akkor szerintem Kindle4, az nem touch, hanem sima, de a célnak tökéletes megfelel. Nekem az van majdnem 3 éve.
2014. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
és akkor ebbe kártya jár vagy usbvel lehet pdf-et transferelni rá?
2014. júl. 30. 21:11
 5/23 anonim ***** válasza:
Van hozzá kábel, de wifin keresztül is fel lehet tölteni.
2014. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Wifi nincs, de amúgy ha lenne, ahhoz meg lenne program windows alá?

adatkábellel meg olyan mintha pendrivet dugnék be? vagy ahhoz is kell program?

Másik, fájlformátum pdf, és ha jól láttam tud nagyítani, meg elforgatni?

2014. júl. 31. 08:11
 7/23 anonim ***** válasza:
Wifinél nem kell program, kapsz majd egy amazonos e-mail címet, arra ha elküldöd a könyvet, wifin keresztül feltölti. De wifi nélkül van kábel, calibre programot felteszed és akkor fel tudod tölteni. Lehet forgatni, nagyítani.
2014. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet a Kindle 5-el az mivel tud többet? mert van 22ezerért.
2014. júl. 31. 20:28
 9/23 anonim ***** válasza:
Fekete és kb. ennyi :D gyorsabban lapoz, de azt úgy képzeld el, hogy nem 1 mp, hanem fél.
2014. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
csak mert 4-eset nem találok a közelbe sehol sem, és ez a reklámos verzió ez mi?
2014. júl. 31. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!