Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt ajánlanátok?...

Melyik mobilt ajánlanátok? Kritériumok lent.

Figyelt kérdés
24 havi előfizetésre vennék 0-20000 Ft közötti mobilt, leginkább érintőképernyőst. Olyat mondjatok, amiről csak jót lehet hallani, vagy nektek is bevállt.
2011. febr. 5. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Árakat nem tudom, de ezek szerintem benne vannak a kívánt intervallumba:

- HTC Desire

- Samsung Galaxy S


Galaxy S-t dicsérik a legtöbben, és a HTC Desire-t is, de a 2 közül Galaxy S-t többen szeretik, és ritkán hallani róla rosszat (bár én néha hallok, de melyik telefonról nem)

2011. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Samsung - Galaxy 3, Galaxy S

htc - Desire, Desire HD

Sony Ericsson - X8, X10, X10 minipro

LG, NOKIA KIZÁRT!

2011. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nokia c7
2011. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nokiat semmi kép se vegyél.

Szar az oprendszer az összesen, vagy Symbian, vagy Windows, és egyik sem tökéletes (pontosabban szar).

2011. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem HTC Desirem van. Nincs vele semmi gond :) De amikor vettem még nemvolt Desire HD, most biztos HD-sat venném :)
2011. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is a htc desire-rel szemezgetek, sőt, ha jól látom 24 havi hűségnyilatkozattal a t-mobilnál 0 Ft. ilyen tényleg van, v csak nem írnak le mindent?
2011. febr. 9. 21:57
 7/7 A kérdező kommentje:
am még jöhetnek tippek mobil ügyben!
2011. febr. 9. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!