Mi lehet a laptopom baja?

Figyelt kérdés
2 napja vettem egy laptopot, es tetettem ra egy windowsot. Tokeletesen mukodott, de ma este mikor be akartam kapcsolni nem toltodott be a windows.Egybol ezt irja ki : Reboot and select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key.A windows nem jo, vagy a szamitogepemnek van baja??

2014. aug. 5. 20:32
 1/2 anonim válasza:
Vedd ki a bennmaradt cd-dvd-t, vagy pendrive-ot. Ha semmi extra nincs rádugva, a bios-ban kell körbenézni, hogy látja-e a merevlemezt. Ha nem, akkor balszerencse. Ellenőrizd azt is, hogy a rendszerindítási sorrend nem-e olyan eszközt keres ami nincs is.
2014. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 buborékosvíz válasza:
Szerintem vidd el szervízbe, az ilyeneken álltalában csak úgy nem lehet segíteni :( ha csak nem vagy valami gépzseni :)
2014. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!