Van egy Xbox 360 E 250gb-s gépem. Tegnap este mikor bekapcsoltam akkor mindkét led (belül az a pötty és a bekapcs gomb körül) elég halványan világított. Vajon miért volt ez?

Figyelt kérdés
Ja és kétszer kikapcsoltam az xboxot majd kihúzta-visszadugtam és már jó lett. De ez miért volt? Ez egyfajta túlmelegedés? Csak ne legyen pirosledes hiba. Amúgy alig másfél hónapos az xbox.

2014. aug. 14. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az hogy MINDKÉT led világított mikor ott összesen 5 van?

Egyébként ez lehet attól is hogy legutóbb csakúgy megszűnt az áram ellátása,a kétledes hiba nem túlmelegedés miatt szokott előjönni,és csak ritkán komoly.A másikat 3ledes(nem pirosledes) hibának szokták hívni.

2014. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én a legújabb xboxra gondolok (az új slimre)! Azt tudom hogy az eliten 5 led van ( 1 középen, 4 körülötte)! De nekem egy ilyenem van: [link] És a kérdésem ugyana az! Amúgy még mindig ilyen és ha kikapcsolom akkor középen a led kb. egy 10-15 mp-ig villog és addig a hűtés se kapcsol ki!!!
2014. aug. 16. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!