Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elromlott a videó kártyám. De...

Liga dávid kérdése:

Elromlott a videó kártyám. De minek? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Amikor minecraft-oztam majd a semmitől piros háromszögek jelentek meg a képernyőn. Utána lefagyott,majd kék halál. Amikor bekapcsolom függőleges vonalak jelenek meg a képernyőn és amikor a Windows normál módú futtatással indítom el akkor mire betölt kék halál-t kap megint. 1+2 gb Rammal nem indul el normálisban csak 2-vel.Már meg próbáltam mindent amit írtak a fórumokon, de egyik se oldotta meg a problémát. Eddig ment 1+2gb rammal. Újra tettem a videó kártya drivert de semmi,majd le töröltem a DDU-val akkor még rosszabb lett 2gb-rammal se indul, csak csökkentettben.Gépem:

Intel(r) Celeron(r) E3300 2.50ghz 25.50ghz

DDr 2

3gb ram (már csak kettővel indul)

64 bit

Windows Professional N

tápot nem tudom

alaplap ASUS



2014. aug. 18. 15:24
 1/3 anonim válasza:
Tedd újra az egész gépet.
2014. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehet mert az újra telepítés végén kék halált kap. :(
2014. aug. 18. 20:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és nincs nVIDIA Vezérlőpultom, Pedig már újra tettem a Drivert.
2014. aug. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!