Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen humbucker hangszedőket...

Milyen humbucker hangszedőket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Venni fogok egy Soundsation SDV 300-at. Azt olvastam a neten, hogy minél jobb, ha kicsréljük az eredetieket. Barátom pedig epiphoneon akar cserélni hangszedőt.

2014. aug. 19. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak szerintem értelmetlen a kérdéa?

Hogy ajánljunk neked hangszedőt, ha még annyit se voltál képes megírni,hogy milyen stílusban játszol?

2014. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rock n rollban játszok, én is és ő is. Lehetőleg valami megfizethető kéne.
2014. aug. 20. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
SD- paf replikái jók lehetnek. A legjobb az eredeti PAF lenne, de ahhoz zsebbe kell nyúlni.
2014. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen :/ De akkor megnézem azt a replikát.
2014. aug. 22. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát annyira ne sajnáld, hogy nem eredeti PAF-od van, ugyanis ahhoz azért kell egy masszív erősítő, meg végfok is.

A replika úgy készült, hogy a mai kis erősítők is boldoguljanak vele, meg a mai igényeknek jobban megfeleljen.


Ugyanis az eredeti PAF kimeneti jelszinte eléggé alacsony, ami a kor technológiájának köszönhető(nagyobb vezető keresztmetszettel tekercseltek, plusz nem is annyira szorosak a menetek).

A replika már majdnem dupla akkora belső ellenállással rendelkezik, illetve pontosabban kiszámították a keresztezési tartományát. Így a fülednek lehet sokkal kellemesebb lesz és boldogabb leszel, mintha eredetid lenne.

(Persze az eredeti PAF hangja azért egy jó csöves cuccon utánozhatatlan, tény, de ahhoz hogy olyan hanggal szólalj meg, nem elég egy hangszedőcsere)

2014. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!