Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen E-book olvasót vegyek?

Eszter20010619 kérdése:

Milyen E-book olvasót vegyek?

Figyelt kérdés
Érintőképernyőst vagy gombosat? Olyan 30.000 ezret szánok rá. Ajánlanátok valami jót?? Előre is köszi!

2014. aug. 28. 10:50
 1/5 anonim válasza:

Nincs ezer ikyen kérdés, éd google sem...

Amazon kindle, nézz ebben az árkategóriában, mind nagyon jó és megbízható.

Nekem érintős van, de kinek mi jön be jobban...

2014. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne érintőset vegyél mert totál haszontalan és alacsonyabb a kontrasztja, mintha a képernyőre köptek volna. Kindle vagy Nook kijön ebből a pénzből, mindkettő minőséges és jó ebook olvasó.
2014. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez ebook olvasó, nem tablet, ezen olvasni fogsz, az, hogy gombbal vagy az érintőkijelzőn lapozol, lényegtelen, illetve egyéni szokás kérdése. (Nekem gombos van, és teljesen meg vagyok vele elégedve, legalább nem maszatolom össze a kijelzőt)


Fontosabb a megbízható hardver és a rajta lévő szoftver.


Én is a Kindle-t vagy a NOOK-ot ajánlom.

2014. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Wayteq xBook-60 Erről mit gondoltok?
2014. aug. 28. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Kindle vagy nook. Ketten is leírtuk. Lehet venni kínai ebook olvasót, de összeszerelésben, támogatottságban sőt a kijelző minőségében (kontraszt, élesség) elmarad minden kínai ebook olvasó
2014. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!