Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez alkalmas lenne az alábbi...

Ez alkalmas lenne az alábbi játékokra? (Lent)

Figyelt kérdés

Egy laptopról lenne szó, mert nekem fontos a szállíthatóság. ( most lettem középiskolás. )

Itt a konfig, utána leírom a játékokat:


Intel core i3 4000m 2.4Ghz

4gb DDR3 RAM

Intel HD Graphics 4600 videókártya

500Gb háttértár


Kb ezek amik fontosan lehetnek, és a játékok:


League of Legends, Minecraft, Team Fortress 2,

GTA IV, BF 3, talán BF4, stb. hasonló kaliberű játékok elmennének rajta?


Később vennék bele 8gb RAM-ot is.

(Ja, és nem olyan válaszokat várok hogy szar, meg játékra asztalit, a kérdésre szeretnék választ kapni, esetleg tanácsokat)


2014. szept. 7. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
LOL, Minecraft, TF2-re elég, komolyabb játékokra (mint pl. GTA IV, BF3-4, stb) felejtsd el, az integrált VGA-k sosem voltak valami erősek.
2014. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz :) de én néztem teszteket a kártyáról és komolyabbakkal is játszottak vele. Leirnád miben rosszabb az integrált? Tudom, bele van égetve, meg nem lehet cserélni, de teljesítményben miért rosszabb? Nincs saját memóriája, hanem az egészből vesz?
2014. szept. 7. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!