Euronicsban vettem egy LCD TVt, amelyre igényeltem a plusz garanciát, ami +4 évet rakott az alap 1 év garanciához. Ezzel kapcsolatban még annyit mondtak, hogy regisztrálnom kell az interneten a garanciával kapcsolatosan. Hol tudok, és hogy zajlik ez?

Figyelt kérdés
Sajnos semmit nem kérdeztem, azt hittem minden le lesz írva, de azon kívül ,hogy milyen meghibásodások után cserélnek vagy javítanak, semmi mást nem találtam. Csak abban az esetben kell regisztrálnom, ha lejárt az 1 évem, és ezt a plusz garanciát kell igénybe vennem? Vagy már most regisztrálnom kell?

2014. szept. 14. 13:51
 1/1 belapus ***** válasza:

Csak tippelek: esetleg a gyártó honlapján kell regisztrálni.

Nem kaptál valamilyen kartonlapot, kisebb brossúrát a tévé mellé ?

Javaslom, telefonon, e-mail-ben vagy - ha könnyen elérhető - személyesen keresd meg az áruházat és kérdezz rá a pontos feltételekre.

2014. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!