Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elektromos dobhoz jó elektromo...

Elektromos dobhoz jó elektromos gitar erosito? A csatlakozokkal nincs gond, arra vagyok kivancsi, hogy hangzasban jo-e?

Figyelt kérdés
Laney LX12 EXTREME erositot szeretnek venni Roland elektromos dobhoz
2014. szept. 22. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elektromos gitár erősítőn - az erősítő kézikönyve ( [link] ) szerint - van vonalbemenet (Line In). Ha az elektromos dobon van vonalkimenet (Line Out) akkor ott össze tudod őket kötni.
2014. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne olyan erős mint egy arra való, de hangzásban jó lenne. Például ha átalakítóval telót kötsz rá amiről dob szól akkor is úgy szól ahogy kéne nem?
2014. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már próbáltam és működött! De az elektromos dob a barátomé volt amihez hozzá kötöttük egy gitárkábellel, szóval nem értek magához a dobhoz, de a 10W-os erősítőmmel tökéletesen működött... persze clean channel-en érdemes kipróbállni :)
2014. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!