Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikortól vesz hibásnak egy h....

Mikortól vesz hibásnak egy h. mozit a Media Markt?

Figyelt kérdés

Media Markt-ban vásároltam egy Philips házimozit 90.000Ft-ért. Ez még januárban volt. Vártam-vártam a javított szoftverfrissítéseket, a legutolsót is feltettem rá augusztus 12-én. De vannak nagyon zavaró hibák, amiket meguntam, és nem tudom mikortól számít hibásnak:


Használom a h.mozit 18-as hangerőn. Kikapcsolom majd bekapcsolom, ugyanúgy 18-ason van, de mégis sokkal hangosabban szól, mintha legalább 25-ösön menne. Panelházba, este ez nem szerencsés ugye. Tehát éppen milyen kedve van, ha bekapcsolom egyszer halkabb, utána hangosabb. Ugyanaz a bemenet, nem én bénázok, de nagyon zavaró.

Filmekbe 4x-esen enged beletekerni(mkv), különben lefagy. És itt egy körforgásba kerül: ugyanis ha újraindítom onnan nem engedi folytatni, ahonnan lefagyott, viszont kiírja h az OK gombbal elölről tudom nézni. Ha megnyomom kiírja, hogy nem támogatott funkció. Innentől fogva úgy tudom nézni, ha visszateszem a pendriveot PC-re, majd átnevezem a filmet, és kezdhetem elölről... Van időpont szerinti keresés: legtöbbször ebbe is belefagy.

Ugyanezekbe az LG TV vajsimán beleteker...


90.000Ft-os készüléktől az ember nem ezt várná el, hogy ugyanaz a hangerő "nem mindig ugyanaz", illetve egy tekerést nem lehet végrehajtani benne.

Garanciában erre mit szólnak? Ja és nem kell másik ugyanilyen, mert gondolom ezek szoftveres gondok, a másik sem lesz jobb szerintem...


Amúgy erről van szó:

[link]



2014. okt. 6. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valóban mindig lefagy, akkor csak vidd vissza garanciába, kifogják próbálni a médiában és ha ott is produkálja ezt a hibát, akkor tuti orvosolni fogják valahogy.
2014. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!