Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hány Ohm-os lehet a házimozi?

Vazze001 kérdése:

Hány Ohm-os lehet a házimozi?

Figyelt kérdés
Most akarok venni használtan egy philips hts6510 típusú házimozit de nem tudom hogy hány ohm-os hangfalakat lehet rákötni.Illetve hogy mély nyomó nem jár hozzá hogy mekkorát meg milyet vegyek?Illetve szerintetek az erősítő része megbizható?
2014. okt. 7. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy hány Ohmos hangfalakat köthetsz rá, a csatlakozonál szokott lenni.
2014. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy nincs sehol feltüntetve!
2014. okt. 8. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Használati útmutatóban, vagy valami papíron nincs ilyen, hogy "speaker load impedance?" vagy esetleg "simán impedance?"
2014. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utána néztem neten, de semmit nem találtam. De elvileg ahogy néztem, vannak hozzá hangfalak, de persze ha használtan veszed, és nincs meg hozzá, akkor gáz van... Esetleg ha jár hozzá hangfal, akkor azan rajta kell lennie.
2014. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


500watt out xD / 100 watt áramfelvételnél...remek.

2014. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat sokat segített!
2014. okt. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!