Ha veszek két ugyanolyan típusú vezeték nélküli fülhallgatót, egy készülékről tudom őket használni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk a tv-be az egyik fülhallgató adóját dugom be, és mindkettővel hallom? Bocs, ha hülyén tettem fel a kérdést, remélem azért érthető, mire gondolok.
2010. jan. 23. 15:57
 1/5 BeerHunter válasza:
Én úgy gondolom hogy igen, mivel nem biztonságtechnikai cucc, kétlem, hogy kódolva lenne, szóval szerintem igen:)
2010. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van ezeken általában egy frekvenciaválasztó, hogy amennyiben két egyforma van egy légtérben, akkor ne zavarják egymást. Azt, hogy fordítva működik-e, nem tudom.


Elvileg működnie kellene, ha mindkettőt azonos frekvenciára állítod, de lehet van benne valami azonosítási eljárás. Ahol megveszed őket, szerintem kérésre eszközölnek neked próbát, ha nem túly bonyolult kibontani.

2010. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kapcsolata van, de megoldható egy max 1000Ft-os cuccal. Én egy hama márkájút használok a laptopomhoz, működik, ha te egy olyat dugsz be a TV-ba akkor mind 2 bele fog férni. Talán jack-dugasz a neve.
2010. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Arra az igen egyszerű, de annál praktikusabb megoldásra nem gondoltam, amit az előző írt... Jack-elosztónak hívják az eszközt, amire gondol, így mindkettő adóegységet ráfogod tudni dugni az eszközre, amire két fülhallgatót szeretnél kötni.
2010. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Nem tudom kipróbálni, mert weben keresztül akarom venni (olcsóbb, mintha boltban venném). Ezt a jack-elosztót így kell kérni? Gondolom, valami elektronikai boltban lehet venni... Jó megoldásnak hangzik! Mégegyszer köszi a válaszokat!
2010. jan. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!