Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játék konzolt érdemes...

Milyen játék konzolt érdemes venni manapság?

Figyelt kérdés
mindig is szerettem volna egy xboxot vagy ps-t de eddig nem volt rá pénzem viszont most decemberben végre vehetek, ti melyiket ajánljátok? és kb. mennyibe kerül? vmi olyat szeretnék amit 2-3 évig simán tudok használni

2014. okt. 15. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
PS4 vagy Xbox One, attól függ, hogy neked melyik kell, 120-150e környékén vannak
2014. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és kb meddig tudom majd ezeket használni, mikor lesznek már elavultak?
2014. okt. 15. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Ehhez jósnak kéne lenni. Egyenlőre sokan temetik, mert úgy néz ki, hogy sok dologgal küszködik. Viszont a kérdés az, hogy jelenleg mennyire optimalizáltak a játékmotorok. Valószínűleg még azért koránt sincsenek teljesen kihasználva, így pár évig még biztosan nem lesznek elavultak.
2014. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A két három év biztos, az előző generáció 8 évig birtokolta a piacot, és még most is jönnek ki rá játékok.
2014. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még egyik konzolra sincs törés. Ha tört játékokkal akarsz játszani akkor használtan kell venned xbox 360-at, vagy bárhogy egy Nintendo Wii-t. Csak ezek már kezdenek kifutni(a wii már ki is futott)
2014. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

addig tudsz egy konzolt használni amíg van olyan játék, amit szívesen játszol, akár újra és újra. egyedül, vagy multiban.

ha olcsón meg akarod úszni, és a lehető legtöbb élményt akarod a pénzedért, akkor wii-t vegyél. ne wiiu-t, sima wii-t.

ha kiütöd/kiütteted, amit a játékokon megspórolsz, azt kiegészítőkre költheted, olyanokra, amik felejthetetlen játékélményt nyújtanak. és bármikor jó elővenni, nálunk a házibulik elengedhetetlen kelléke lett :D

2014. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Wii-t, Wii U-t, és PS3-mat javaslok. (Az XBox-okat én borzalmasaknak ítélem)
2014. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de ezek már kezdenek kimenni a divatból :/
2014. okt. 16. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:

divatból akarsz konzolt venni? a legújabb, legjobb grafikájú játékokkal akarsz játszani?

ennél azért jobb érvek kellenének :D

2014. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem szeretném azt hogy most megveszem és 2év múlva vehetek másikat mert már nem lesz rá játék
2014. okt. 16. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!