Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lesz később ebből a platfor...

Mi lesz később ebből a platformháborúból?

Figyelt kérdés

Én PC-s játékos vagyok.

Ugye van a konzol, ami direkt játékra lett kitalálva, meg a kontroller is már-már az elektronikus játék szimbóluma.

De a PC mégis sokkal több mindent ígér, mindenféle szabad játékeszköz kiélhető rajta, legyen az akár még kontroller is vagy kormány.

De viszont ezt mindet elrontja a sok kalózkodás.

Ezáltal nagyon tartok attól hogy később alig jönnek ki majd játékok PC-re, például a GTA V is csak januárba jön ki és ki tudja még mivel fognak így csinálni, pedig a PC jobb játékra szerintem, és ez mind a rohadt kalózkodás miatt van.


Nagyon félek hogy a jövőben már nem csak az exkluzívok lesznek így, és nem csak csúszni fognak, hanem még ki sem jönnek PC-re.


Mi lesz ebből? Később át kellesz állni konzolra?

Mert néha úgy érzem, hogy a gamer PC-ben már csak a Counter Strike féle cuccok tartják az életet.

Nekem nincs bajom a konzollal, simán vennék, 1 PC-s játékot se hiányolnék, de mellette PC már nem férne el, pedig az kell, nem csak játékra.

Nekem a legjobb az konzol és laptop lenne, de a laptop drága, és így nem húzná ki sokáig és nekem legalább 5 évre kéne egy laptop és max. 200-at szánnék rá, és nagyon enyhe videóvágásra, szerkesztésre is kellene.


Szerintetek van miért aggódni a jövőhöz kapcsolódóan, vagy nincs?



2014. nov. 23. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

200ért jó laptopot lehet venni ami nem csak öt évig fogja bírni hanem tovább is.

A konzolon játszani nagy képernyős tvén meg maga a kánaán.

2014. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hát igen, nagyon nyálcsorgató volt még olvasni is a soraidat, főleg hogy nekem is így lenne a legjobb.

De a laptoptól félek legjobban, mert sosem volt még és a gép hiánya miatt is izgulok, de leginkább a drága ár és a kérdéses kellemes használhatóság miatt, mert tényleg szeretném hogy még 5 év múlva is meg tudjak szerkeszteni egy kisebb, mezei videót, introt-outrot belerakni stb. nem olyan ipari videókészítésről lenne szó.

De egyébként szerintem a gép hiányával nem lesz gond, mert 3 évig volt gépem, aztán elromlott, és 2 évig egy samsung galaxy minin kellett megélnem, áhh, még visszagondolni is rossz.

Most kicsivel több mint egy éve van új gépem, de olyan 60 ezres.

2014. nov. 23. 22:35
 3/23 anonim ***** válasza:
Hidd el annyiért már jót kapsz.
2014. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2014. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mit gondolsz, ha nem romlik el, 5 évig kényelmesen húzná egy ilyen cucc?

2014. nov. 23. 22:48
 6/23 anonim ***** válasza:

" tartok attól hogy később alig jönnek ki majd játékok PC-re, például a GTA V is csak januárba jön ki és ki tudja még mivel fognak így csinálni"


Én erre csak annyit mondok, hogy kijött ps3ra és xbox 360 ra a GTA V és mind a 2 konzol bőven törhető volt mikor kijött

Szal ilyen téren kalózkodás ott is van


Most ha hirtelen egy elméletet kéne mondanom azt mondanám, hogy Rockstar "leszerződött" a konzolosokkal, hogy többen vegyenek xboxot vagy ps3at, majd ps4-el x1-el ugyan ez el lett játszva

2014. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát igen, eddig én is tudtam, csak az érdekelt, hogy később a PC-s megjelenésekkel kapcsolatban mire/mire nem lehet számítani.
2014. nov. 24. 16:21
 8/23 anonim ***** válasza:
H lapost veszel akkor a procid (intel) m-es végű legyen semmiképpen se u-s
2014. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Rendben, majd figyelek rá.

Tudnál egyet linkelni, ami 200-ért jó vétel lenne egy pár évre? Amire kell, meg hogy max. mi lenne rajta, leírtam.

2014. nov. 24. 16:47
 10/23 A kérdező kommentje:

Vagyis nem írtam, de alap az netezés, kapcsolattartás.

Ezenkívül csak nagyon enyhe vidi, kép, szövegszerkesztés, pl. vidit egy kicsit átalakítani, meg intro-outro, és persze rajta lenne a counter strike, meg a régebbi játékok csak, max. egy BF3 meg Far Cry 3 lenne rajta, de az se sokáig, mivel utána egyre több minden jön konzolra, ezeket meg megunom.

Úgyhogy játékra max. egy évig kellene, amíg átzökkenek konzolra, utána csak a vidi, kép, szöveg cuccok enyhén, és net, kapcsolat

2014. nov. 24. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!