Melyik TV-t vegyem hosszú távra? Samsung 48h6200 vagy Lg 47lb650v?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Hosszu tavra? Egyiket sem, jovore jonnek az uj modellek, es a regiek egyszeriben elavultak lesznek.


Tokeletesen ertelmetlen kerdes: nem tudjuk mik az igenyeid, mire akarod hasznalni a tv-nezesen tul. Vedd azt, amelyikre tobb garit adnak.

2014. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedelemben dolgozom, szépek és okosak a Samsung tv-k, de sokkal nagyobb százalékban hozzák vissza őket, mint az LG-ket. Gyakori probléma pl.: a netezés közbeni lefagyás holott semmi megerőltető tartalom nem volt rajta megtekintve, egy sima 10 perces youtube videótól már "letérdel" és huzigálni kell a konnektorból, ami ilyen árkategóriában megengedhetetlen. De amúgy egyetlen egy mai tv sem fogja 5 évnél tovább bírni, direkt olyanra lettek csinálva, hogy "rendszeresen" újat kelljen vásárolnod akkor is, ha csak szimplán napi pár óra tv műsort nézel!
2014. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a Samsungnak jobb a 3d szemüvege ahogy olvastam. Miben jobb az Lg?
2014. dec. 3. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:
LG-nek pl. jobb a smart-funkcioja, dlna-rol filmet nezni tokeletesen lehet rajta feliratokkal is (minidlna-n keresztul, egy NAS-rol). A 3D teljesen ertelmetlen, nincs elerheto tartalom (meg a torrentsite-okon is alig-alig), ami miatt erdemes lenne barmelyik tipusra is ament mondani.
2014. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Osynho ***** válasza:

H6200-hoz egyáltalán nem jár szemüveg. Egyébként szerintem jobb az aktív 3D.


Összességében én a Samsungot venném, mert sötétben filmezek, így zavarna az IPS gyenge feketéje.

2014. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 L Norbert ***** válasza:
Soha többet nem vennék samsung tévét,főleg nem aktív 3D-s tvt!!!Sokkal jobb a passzív 3D!!!
2014. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Osynho ***** válasza:
Miben jobb? Mert a felbontást ugye felezi. :)
2014. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megrendeltem a samungot 2 év gyári garival és 4 szemüveggel. Jövőhéten jön meg de csak karácsonykor kerül bontásra:)
2014. dec. 4. 16:47
 9/11 Osynho ***** válasza:
hol rendelted? Mennyi volt a + 4 szemüveg?
2014. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A ledtvplaza.hu-n rendeltem csak a szemüveg drága hozzá de az élményt meg kell fizetni.
2014. dec. 4. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!