Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » USB sztereó berendezés vagy...

USB sztereó berendezés vagy hifi, vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Van egy hifim,(2005-ben vettem) dupla kazetta lejátszóval, rádióval és cd lejátszóval, mp3-as is vitt, de már tönkrement a cd része, nem ismeri fel, és forog benne. Semmilyen cd-t nem játszik le, ezért gondoltam egy modernebbbre. (Nem is tudom, hogy meg lehetne-e csináltatni a lézerjét.)

Az alábbira gondoltam, mert játszik pendrive-ról is, nem kellene kiírni cd-re a szgépemről a dalokat.

[link]

Tetszik a design-ja is.


Vagy jobb lenne egy hifi torony, 2 bazi nagy hangfallal?

Mellesleg nő vagyok, nem ordíttatni akarom, csak a finom hangzás lenne a fő érv és az hogy ne csak cd-ről játsza le a zenét.

Nem tudom, hogy a fenti usb berendezés hangfala milyen, mekkora a különbség a fenti és e közt:

[link]


30-40 ezret szánnék rá.


2014. dec. 8. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

A régi hifi készülékeden nincs véletlenül aux RCA bemenet ?

Telefonnal simán rá tudnál csatlakozni egy jack -rca kábelen , és ugyan úgy szólhatna a zene. Egyéb iránt az Auna az felejtős, inkább pioneer x mini hifi kategóriában nézelődnék. Az av-online.hu tesztelt is belőle.

2014. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, tényleg azt kifelejtettem hogy az mp5 lejátszómat összekötöm a hifimmel, és úgy hallgatok zenét cd helyett, de az mp5 lejátszóm gombjai elromlottak, ki is esett a léptető gomb, így már az sem jöhet számításba, csak ha van türelmem kínlódni a lejátszóval.


Köszi a tanácsot és menta zöld kéz.

2014. dec. 9. 00:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem veszel újat, nyugodtan rákötheted a számítógépre is. Így se kiírni, se USB-vel bajlódni nem kell.


A két linkelt közül akkor már inkább a philips, az auna tipikusan a dizájnnal próbálja kompenzálni a gyenge minőséget.

2014. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!