Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Traffipax érzékelő berendezés,...

Traffipax érzékelő berendezés, tapasztalat, melyik jó, aránylag elfogadható árban? Tényleg jelez időben?

Figyelt kérdés

[link]

például ezek?


2011. máj. 26. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendőr ismerőssel beszéltem nem rég róla és ő mondta, hogy a sima detektor hülyeség, mert ha már jelez, hogy mérnek, addigra be vagy mérve, azaz eső után köpönyeg.


Annak van értelme ha blokkoló is egyben, de ugye az nem két fillér.


Szerinte...

2011. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha olyan ami 200 méteren túl is tudja jelezni akkor az jó. Mert a rendőrök 2 km-ről tudnak bemérni, és 200 méteren belül készítik a fotót. Ez azért jó mert 200 méteren belül hiába mérnek be ha nem tudnak lefotózni, egyszerűen megfordulsz, ha olyan az út.
2011. máj. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
200 méteren belül = 200 méteren túl, sry csak már este van.
2011. máj. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az "érzékelő" lótúrót nem ér (ezt már minden valamirevaló GPS is tudja) viszont megőrülsz tőle mert annyi vakriasztást ad,hogy többet van a féken a lábad mint gázon.

Benzinkúttól hangjelzéssel ellátott gyalogátkelőig mindenre figyelmeztet.

Ami ér is valamit az valóban a blokkoló de az húzós,olyan 3 kilótól fáj. Mondjuk egy max. bünti ára ...

:p))

2011. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a régi Fordban volt érzékelő,nekem bevált,igaz,szinte CSAK arra használtam,hogy a városban ahol lakom,30-as övezet volt mindenütt.--ott segített.

Olcsó készülék volt.egy titka volt,nem horizontálisan,hanem vertikálisan kellett felszerelni(véletlen jöttünk rá),mert másképp valóban minden sz@rra jelzett,főként a troli felsővezetékének elosztójára.

Eladtam vidékre az autóval együtt.

2011. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!