Lehet baja amiért ki be kapcsolta vagy ujrainditotta?

Figyelt kérdés
vettem egy új laptopot Lenovo márkájut. egy gyerek beakarta állitani de nem tudta . ki be kapcsolgatta meg inditgatta kb 50 szer az új laptopomat biztos nem használt neki :(

2014. dec. 15. 22:35
 1/3 Tengor ***** válasza:
Elvileg nem lehet baja tőle, viszont a gyerek hozzá-nem-értésétől igen. Bízd szakemberre inkább!
2014. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Baja nem nagyon lett csak ennyitől, de tényleg vidd máshoz. Egy win7 telepítést pár újraindítással meg lehet oldani. Egyszer ugye a telepítés végén indul újra, meg egyszer a vga driver kér restartot. Ezenkívül esetleg egy-két régi program.
2014. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez már egy éves elmúlt, szintén Lenovo, Free DOS volt csak rajta. A Windows7 driverekkel volt gond, nehezen találtam meg, aztán pedig hetekig tartott, mire rájöttem, miért ugrál szöveg beírásánál a kurzor.Kikapcsoltam a tapipadot, egérrel használom, azóta minden rendben van vele. Bár egyetlen gépnek se használ a sok ki-be kapcsolgatás, de a Lenovokat munkára gyártják, nem vitrinbe valók. Bírják a gyűrődést.
2014. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!