Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy 4-5 hónapos Sony Vaio...

Van egy 4-5 hónapos Sony Vaio laptopom és egyszer ujrainditotta magát, hogy valamit frissít nem csinált semmit 1 napon át utánna visszállitottam és visszaállitas kozben lemerult aztan valahogy magahoz tert?

Figyelt kérdés
Azota azt irja ki ha bekapcsolom, hogy Lemezhibák Javítása a művelet akár egy óránál is tovább tarthat és 2-3 napon leresztül csinalta de semmi. Majd az assist gombal valahogy eltudtam inditani azota neha elindul neha megint a lemezhiba javitast irja ki. Mi lehet a baja, mennyi leget javitani, lehet e javitani adatvesztes nelkul illete ha van meg ra garancia ezzel a hibaval kicserelik? Kerlek csak olyanok irjanak akik tenyleg ertenek hozza.

2013. júl. 24. 10:41
 1/1 anonim válasza:
Ha van garanciája akkor mindenképpen megkellene mutatni ahol vetted és a szervizzel megnézetni. Ha olyan alkatrész romlot le vagy más hiba van akkor pénzért megcsinálják azt meg csk ha megnézték teszteket futatak le rajta akkor derül ki mennyibe kerül, de ha garanciális lehet hogy ingyen megcsinálják rossz gépőet nemérdemes használni lehet több kárt okoz neki a használat inkább menj szervizbe amilyen gyorsan csak birsz nekem is mikor sipolt a gépem nemtudtam mi azonnal szervibe vittem megallapitoták winchester hiba és 1 hónapot vártam mire cserélték a winchestert.
2013. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!