Szerintetek melyiknek van szebb hangzása?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 3utas nagy hagfalpárnak erősítővel,vagy egy 5.1 házimozinak amit teljesítményben nagyjából egyeznek!?
2014. dec. 30. 21:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Haver akkor őszintén sajnállak ha így átb***tak..Gyorsan megtévesztenettek,hogy a fogyasztását adták meg.:D
2015. jan. 4. 00:26
 12/14 A kérdező kommentje:
Sehogy sem passzol össze a kettő.Ami akkora teljesítmény annak sehogy sem elég néhány Amper. Jelentősen nagyobb normális trafó,de inkább tápregység kell ami tud is eleget adni neki.Meg nem árt ha a falban nem másfeles Mt vezetékek vannak a konnektorodig.
2015. jan. 4. 00:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Nézd, ha neked az kell, hogy megutáljanak a környéken,

mert dübörögteted a "zenét", akkor csak így tovább.


És remek kis hallókészülékeket lehet kapni, de biztosra veszem,

hogy azokkal már nem lehet annyira élvezni a zenét.


Szóval, ha most a 3 utas hangfalpárt nézem, akkor abból 2×120W nekem bőven elég.

Legfeljebb csak valami szabadtéri rendezvényhez tudnám elképzelni az 1000W-os hangfalakat.

2015. jan. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Itt a környéken akit zavar az max a pálinkafőző potása lehet. Mert nem én vagyok az egyetlen aki itt zenét üvöltet.:)
2015. jan. 4. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!