Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A monitor miért nem működik...

A monitor miért nem működik rendesen?

Figyelt kérdés

Vettem egy átalakítót:


[link]


Ezzel tudtam összekötni a gépemet a monitorral, de nem tudom felrakni a felbontást maxra, a full HD-s monitorom esetében 1600 X 900, a régebbi monitorom esetében még rosszabb a helyzet. Mi a baj ezzel az átalakítóval? Mert van egy régebbi, "foghíjasabb" veztió:


[link]


amivel viszont látszólag tökéletesen működik. Pont fordítva gondolná az ember. Tudja valaki hogy akkor miért jobb az első csatlakozó? Kell valami driver hozzá?



2014. dec. 30. 22:28
 1/2 anonim válasza:

Nem az átalakítóval van a baj.

Az analóg átvitel nem bír fullHD-t :D

Vegyél DVI kábelt a monitorodhoz (nézd meg milyen digitális kábelt lehet hozzá csatlakoztatni), és azzal kös rá a videókártyára!

2014. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "foghíjasabb verzió" nem feltétlenül rosszabb, számold csak össze, hány lyuk van a másik oldalán, és hány tüske az egyiken. Az elsőn vagy kétszer annyi, mint kéne. Ha van 2 átalakítód és az egyikkel nem jó, a másikkal igen, akkor az első átalakítónak az a baja, hogy szar.
2014. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!