Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj gép összerakás és minden...

Tamás3 kérdése:

Uj gép összerakás és minden program feltelepitése utan a monitor felbontás állitásánál egyszercsak ez az üzenet jelent meg OUT OF RANGE azota nincs kép a rendesz indul rendesen de nem jelenik meg semmi. Mik a lehetöségek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a monitor írja ki. Azt jelenti hogy túlságosan nagy a felbontás amit a rendszer ad neki, és nem tudja megjeleníteni.

Vagy nyomj Alt+Entert, és akkor Ablak módban vedd lejjebb a felbontást olyan értékre ami a monitornak a maximuma, vagy indítsd el csökkentett módban a rendszert, és ott állítsd be az alap felbontást !

2014. dec. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alt+ enter kob. nem jelenik meg semmi csökentet modal betölt felbontas 1024x768 ezt mar böven birni kéne amonitornak de semmi normal modban ugyan az a felirat jelenik meg közben töröltem az ati catalytet mert abban állitotam de az sem segitett edig csak csökentetmodal add képet.
2014. dec. 24. 06:31
 3/6 A kérdező kommentje:
ja még anyi hogyha az alaplami d-subra csatlakozik a monitor onnan megy de ha videokartyara kötöm vissza akor jön is a felirat
2014. dec. 24. 06:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban probálj meg frekvenciát is állítani.

Ha így sem müködik akkor cs. mód és start menű keresőbe írd be msconfig. ha xp-d van a boot iniben állítsd át

alapszintü video módba ha w7 van a spec beállításokra klikk rá és ugyanezt ott találod meg.Indítsd normál módban és állítsd be a kijelző méretet.Ez csak akkor fordul elő ha a monitorodat nem ismeri fel a rendszer vagy ha hibás a monitorod döglő félben van.

2014. dec. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem megy semmijen beálitásal a monitor viszont ha a tv-t köttem a gépre hdmi vel akkor gond nelkül ment a monitor is de csak masodlagosnak ismerte fel amint kihuztam a hdmi kabelt azzonal elment a kép.ezt mar végképp nemértem:( megadta magat a monitor? vagy rossz rendszerbeálitás okozza?
2014. dec. 24. 09:44
 6/6 Gábor_79 ***** válasza:
Amikor először megjelent, már akkor is rá volt dugva a TV? Szerintem innen ered a probléma, ahogy mondtad is, másodlagosként kezeli a monitort.
2014. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!