Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új HDMI probléma! A régi...

Krisz0422 kérdése:

Új HDMI probléma! A régi kábellel működik a VGA, de az új drága kábellel nem. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap vásároltam egy új HDMI kábelt, de valami nem jó! :(

(Hama High Speed HDMI kábel, plug - plug, Ethernet, aranyozott csatlakozóval)


A számítógépet szeretném összekötni a 3D TV-vel.


A korábbi HDMI kábellel jó volt, de ezzel valami nem stimmel.

A számítógép észleli, hogy Samsung TV-vel van dolga, de kép nincs.(nem fekete a kép, hanem egyáltalán nincs jel...)

Namost az az érdekes, hogy ha az alaplap HDMI csatlakozásába dugom akkor van kép, de a VGA-ról nincs.

Pedig korábban jó volt.

A videokártya Gigabyte GeForce GTX 760 OC

A TV-n kipróbáltam az összes HDMI csatlakozást....


Segítsetek légyszi, mert ár az őrület határán vagyok! :D



2014. dec. 31. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A kábelt másban nézted?
2014. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy érted?

Ha más készülékre gondolsz akkor nem, de az alaplapi csatlakozón keresztül jó volt.

De ugye az nem megoldás...

2014. dec. 31. 15:54
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos most nem sem sokra mentem itt! :(


Bevizsgáltattam a kábelt és semmi baja, a gépemnek sem és a TV-nek sem! :(


Marad az, hogy házhoz hívok egy szakit és fizetek, mert nem tudom megoldani magam a dolgot! :(


Ez gáz, azt hittem nem lesz olyan dolog a számítógépekkel kapcsolatban ami kifog rajtam... de eezzz? paradoxon!

2015. jan. 7. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!