Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HP Photosmart M637 fényképezőg...

HP Photosmart M637 fényképezőgépen készítettem "videót", hogyan lehet belőle részletet kitörölni?

Figyelt kérdés
Ráteszem a számítógépre és gondolom ott valamivel ki lehetne vágni belőle...., de mivel és hogyan? Teknősömnek egy érdekes mozzanatát akartam megörökíteni, de közben lett benne olyan ami nem kéne.......
2010. febr. 4. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen formátum a video?
2010. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sikerül a gépre tennem, így még nem tudom milyen kiterjesztésű...
2010. febr. 5. 09:42
 3/6 A kérdező kommentje:
avi a végződése
2010. febr. 5. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
felteszed a gépre. Letöltesz egy videó konvertáló programot. WMV-be átkonvertálod. Windows Movie Makerrel vágod. Ez benne van a Windowsban.
2010. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Virtual dub nevű program jó és ingyenes.
2010. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült megcsinálni a win Movie Makerrel, de nem kellet átkonvertálni. Tök jó lett. :D

Biztos jó Virtua bub is, de ez a gépen volt és az én célomnak tökéletes.

Köszönöm szépen a segítséget!!! (Teknősömről készítettem ....)

2010. febr. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!