Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valakinek valami tapasztalata...

Sanyika077 kérdése:

Valakinek valami tapasztalata véleménye erről a 2 hangfalről? Mértcsak enyi? Mért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. jan. 15. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha innen nem vásárolsz semmit. A két ládát inkább nem minősíteném...
2015. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért?Ez amu ez az oldal vagy micsoda? Valaki fejtse ki bővebben.
2015. jan. 16. 11:36
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én minősíteném. :D Ez szemét, nem hangtechnika. Bővebben: gyenge hatásfokú, érzéketlen hangszórók, ótvaros gyenge kivitel, nagy légréssel, kicsi terhelhetőséggel megáldott lemezkosaras hangszórók!
2015. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nagyobb hi-fi hangfal szól ekkorát, vagy nagyobbat, de emberibb minőségben!

Normális szabadtéri hangosítás sokkal nagyobbat szól, sokkal jobb hatásfokkal, de drágább is nem is kicsivel.

2015. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért ilyen olcsó mert vacak. Egy átlagos alsó kategóriás hangfal ami használható valamire, 50-60 eft darabja, vagy több. Egy közép kategóriás 100-150eft/db. Felső határ meg a csillagos ég.

Mint a sport cipőknél. Ami valamire használható az alsó kategóriából, az mondjuk a Wink, 6-8 eft egy pár, kibírfél max. 1 évet. A közép kategóriás Nike cipők 15-25 eft körül vannak, a felső kategóriás, mondjuk Jordan cipők 40 eft-tól. De azok olyanok is, mondhatni örök, kényelmes 3 év múlva is. Meg vannak a 2-3 eft-os kínai vackok, az alsó kategória legalja. 2 hét után beszakad a sarka, elkezd leválni a talpa, egy beázástól a ragasztások jönnek szét, varrások 1 hónap múlva szakadnak szét. Na ez a hangfalak között az utóbbit képviselni. Mondanám hogy ha egy szoba hangerőnél hangosabb zene kell vegyed mert nincs olcsóbban más. De nem mondom mert van, ahogy itt már írták, egy jó szobai hangfalpár is tud ennyit. Pl. használtan nézzél Wharfedale Valdus, Wharfedale Zaldek, Orion HS500 hangfalakat, ezeknek azért már van egy elég szép hangzásuk, meg szólni is tudnak, első kettő pont arra lett kitalálva, hogy otthon szobában, házibulihoz hangos zenét hallgassál vele.

2015. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, hozzáteszem, ilyen 30-35 eft körül már ki lehet fogni Reflex Baby, vagy Reflex R-150 hangfalat, ami kifejezetten hangosításhoz való. Az is alsó kategória, de nem a 2-3 eft-os kínai cipő, hanem a valamire használható Wink.
2015. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

előttem leírtak mindent.

mire kell a cucc?

2015. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
itthonra kellene a szobámba, egy másik hangfal mellé
2015. jan. 18. 23:15
 9/20 anonim ***** válasza:
szobába 100 féle lehetőség van.Csak a pénzed határozza meg.
2015. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szobába én inkább valami nagyobb, komolyabb hi-fi hangfalakat használnék. Lehetőleg minőségit is. 110-115dB-t azzal is tudsz és az legyen már elég... :)



A hangosításra való, tényleg profi PA hangfalak sokkal nagyobbat szólnak, de sokkal drágábbak is és szobában esélyes, hogy kemény száraz hangot adnak. Azért sem javaslom, hogy szobában PA hangcuccot használj, mert gondolom még fiatal vagy nagyon és a buli hevében esetleg egészségre káros hangnyomást is varázsolnál...


(Én mindenesetre utólag örülök, hogy amikor 18-20 éves voltam, akkor hírből sem volt elég pénzem arra, hogy PA cuccot vegyek szobába, lehet, hogy valamivel rosszabb lenne ma már a hallásom...)

2015. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!