Acer iconia w4 én menne a World of tanks? Tabletet vagy laptopot éri meg venni?

Figyelt kérdés
2gb/64gb 1,33-1,8ghz Intel HD grapich Van rajta 1 Micro USB amihez otg keresztül USB hub és arra egér bullentyüzet usb-usb kábelell a hubon keresztül töltés + hdm ivel tv re kötöm Vaagy laptopot érdemesebb lenne Veni?

#Windows #vásárlás #arany #használat #World of Tanks #laptop #tablec Acer iconia #w4 #tablet vagy laptop
2015. febr. 4. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
a WoT megy minden szaron xdd nemkell specko gép hozzá, még egy régi pentium hármason is eldöcög:Dxd
2015. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És 100 000 ár Max vagy allat mit éri meg venni? Tablet vagy laptop? Most még 9. es vagyok később lehet szügségem laptopra de most 100k alat adigra az elavult lenne ?100 k alat Max 110k ár ban játékra jó laptopot lehet venni?
2015. febr. 4. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha rá van dugva valami usb-vel nem lehet tölteni, de bluetoothos cuccokkal használhatod töltés közben.


Ilyen gépem van, nem ajánlom WoT-ra, egy két régebbi játék még elmegy rajta(cs 1.6 szintű), de komolyabbak már nem(hűtés hiányában játék közben melegszik).


Laptopra meg vagy 150-160ezret kell költened, hogy fusson rajta

2015. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az 1# válaszolónak üzenném ha valamivel nincs tisztában inkább hallgasson és ne mondjon hülyeségeket!

A WOT tableten biztosan nem fog menni, a tabletre a WOT Blitz lett kitalálva.

2015. febr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a wot gépigényét. Minimumon sem fut el a w4-en
2015. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves első!A Wot egy P4en játszhatatlan,egy Cd2 is örülj ha médiumon nem szaggat,maxon egy i3,i5, 4gb dedikált vga viszi.
2017. márc. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!