MartinKeri kérdése:

Sok youtubost nézek ahogy gameplayeznek. De amikor én akarok játszani akkor más . Unalmas vagy nem is tudom. Vagy lehet azért van mert ismerem a történetet? Vagy olyan játékokkal kéne játszanom amiket nemismerek még?

Figyelt kérdés
Mindig furcsa kedvem lesz miközben játszok és nehezen térek vissza a valóságba, de amugy nagyon szeretnék játszani . Még nincs számítógépem, csak telefonom de hogyha lenne gépem akkor és játszanék sokat elmenne az időm. Miért van ez?
2015. febr. 5. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz olyan videósokat (pl. UgyvanPlacsiznakEgy) akik mindenféle játékot bemutatnak függetlenül attól, régi-e vagy új, űrhajós-e vagy autós vagy akármi.

Ha meg szarjátékokon akarsz röhögni, nézd a Rossz PC Játékok sorozatát

2015. febr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha kipróbálsz több játékot és találsz olyat ami téged leköt akkor pár óra gyorsan eltud telni.
2015. febr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Várjál csak, jól értem? Youtube-os videókat nézel ahogy mások játszanak, feltehetően gépen vagy konzolon, te meg csak mobilon játszol?


Miről beszélünk akkor? Köze sincs a kettőnek egymáshoz.

2015. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Réges régen volt gépem .telefonon nem szoktam játszani csak videokat nézek
2015. febr. 6. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!