Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyummal? Vagy...

Mit csináljak anyummal? Vagy jó ahogy van és csak sokat akarok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok! Anyumnak mondtam hogy szeretnék elmenni egy kozmetikusnoz. Kiszedetni a szemöldököm (mindjárt összenő), miteszerem vannak, stb. És azt mondta anyum hogy még túl fiatal vagyok ehhez! Szerintetek is? Meg mondok neki valami ehhez hasonlót és berág rám! Mit tegyek?
2014. aug. 9. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem annyira már nem vagy fiatal hozzá.. Én is azt hiszem 14 évesen voltam először.
2014. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagy fiatal, nyugodtam mehetsz.

Nekem sajnos csak 19 évesen engedték először. ha belegondolok, milyen gáz szemöldökkel mászkáltam....

2014. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Tyűha, itt anyukádnak rohadtul nincs igaza. Bár mondjuk igaz, a szemöldöködet te is ki tudod szedni, nem kell ahhoz kozmetikus. A miteszeidhez nem árt egy kozmetikushoz fordulni.

Apudhoz nem tudsz fordulni?

2014. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezeket te is meg tudod csinálni magadnak, nem kell érte fölös pénz kiadni.

25L

2014. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
A sok tini szerint mehetsz, de ehhez még nagyon fiatal vagy. A szemöldököd sem kell kiszedetni, de ha nagyon akarod, te is megcsinálhatod. Nincs azzal baj, ha összenő. Én egyszer voltam kozmetikusnál, csak pénzkidobás volt. Az arcom csúnyább lett, mint előtte volt. Felnőtt koromban igazítottam meg otthon a szemöldökömet.
2014. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem apumhoz nemtudok.
2014. aug. 9. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy én is csak egyszer voltam, de én is rosszabbnak éreztem utána a bőrömet.
2014. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tudom. 10 éves a lányom, de pár miteszert már kiszedett a kozmetikus neki. Ha hagytam volna, még jobban megvastagszik a helye, meg utáltam nézni a fekete pöttyöket. Olyan mélyen volt, hogy nekem nem jött ki.

Láttam már kiskamaszt borzasztó arcbőrrel (csupa fekete pontok), és csak a kora miatt nem mehetett rendbe rakatni. Fura ez nekem.

2014. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mint kozmetikát tanuló, és mint nő, aki kicsit is ad magára, és nem gondolja úgy, hogy "nincs azzal baj, ha összenő", azt mondom, egyáltalán nem korai.


A szemöldöködet először mindenképp kozmetikus szedje ki, mert ha tényleg annyira dús, könnyen elronthatod a formát, főleg, hogy dús szemöldöknél általában gyantáznak. Utána a kósza szálakat természetesen magadnak is megtudod oldani.


A mitesszereket szerintem mindenképp nagyon fontos eltüntetni, főleg ha sok van.

Egyszerűbb, ha kozmetikus csinálja, de ha semmiképp sincs rá keret, akkor egy bögre kamillatea segítségével a felszálló gőzzel kell kigőzölni, akkor megnyílnak a pórusok, és valami fertőtlenítővel kezetmosni, és úgy kinyomni. Addig kell nyomni, amíg kijön a kis fekete pont alatt lévő genny. Utána pedig arcszesszel fertőtleníteni pl, vagy más alkoholtartalmú dologgal.

Ajánlom még a tini tonikot és hozzá a vattakorongot. Minden este rácsepegtetsz kicsit a vattára, és megtörölgeted vele az arcod.

Nagyon hasznos, látszik, hogy teljesen barnás lesz a vatta, azaz a pórusokban maradt koszoktól megszabadultál, ami vízzel nem jön ki. Így alapból csökkented a veszélyét a mitesszerek kialakulásának.


Jöhet nekem is a lepontozás a szőrfetisiszta igénytelen nők részéről, akik itt pontozgatnak.

Gondolom nagyon igényesek lehettek, ha szerintetek "nem baj, ha összenő" egy lány szemöldöke, és ha szerintetek normális pattanásos vagy mitesszeres fejjel járkálni. Gusztusos dolgok ezek..

Egy lányban a hormonok 11-12 évesen elkezdenek tombolni, és van aki igenis hajlamos a pattanásosodásra. Miért éljen úgy? Csúnya, igénytelen, és nem kelt egészséges benyomást.

A szemöldök meg szintén ápoltság kérdése, ha összenő, akkor igen is ki kell szedni. Van akinek erősebb a szőrzete, az éljen úgy, mint egy majom?

Jézus, van ám itt visszamaradottság.


Kérdező, remélem a tanácsaim hasznosak voltak :)

2014. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! NAGYON szépen köszönöm!
2014. aug. 10. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!