Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik konzol mozgásérzékelője...

Melyik konzol mozgásérzékelője a legjobb? (PS, XBOX, NINTENDO)

Figyelt kérdés
Sajnos ínhüvelygyulladás miatt le kellett mondanom a kontroller használatáról, már 2 éve. Magyarul 2 éve nem tudtam konzolozni. Most már kezd hiányozni, ezért gondolkodtam a mozgásérzékelős játékokon, mert ott nem kell használnom a csuklót és az ujjakat.

2015. febr. 26. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Xbox
2015. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy vannak rá értelmes játékok is? Nem ilyen sport, meg tánc programok...
2015. febr. 26. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:
A te szempontjaidat tekintetbe véve szerintem a Nintendo lenne a legértelemszerűbb, mert arra csak ilyen játékok vannak.
2015. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Krisipoke ***** válasza:

Az utolsó válaszoló nem tudom, hogy hol él, vagy hogy mi alapján adta meg ezt a választ, de hogy semmi igazságtartalma nincs, az biztos :)


A te problémáidat figyelembe véve én max az Xbox Kinectjét tudnám ajánlani, mert ott tényleg nem kell kontrollert fognod, így gombokat meg a csuklódat sem kell használni, viszont "értelmes" játékokat sajnos nem nagyon fogsz rá találni.


A Nintendo Wii-jére mondjuk rengeteg olyan játék van, ami nagyon jó, és valamilyen szinten használja a mozgásérzékelést, viszont a gombokat legalább ugyanannyira. Pl. a Zelda: Twilight Princessben lehet, hogy a kontroller suhogtatásával kardozol, és a másik felének mozgatásával pajzsolsz, illetve a képernyőre mutatással célzol, de ugyanakkor minden mást, pl. tárgyak használata, futás, beszéd, mozgás, stb mind gombnyomásra működik.

2015. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

4-es, te állsz a legközelebb az igazsághoz, a Nindendo így már ki is esett. Én is a Kinecten gondolkoztam. Az értelmeset úgy értettem, hogy nem gyerekeknek szól, hanem egy felnőtt is tudja élvezni (persze tudok kompromisszumot is kötni, csak már tudnék már végre játszani valamivel 10 percnél tovább).

2015. febr. 26. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Kinect és a PS Move kb használhatatlanul szar, technológia szempontból mindkettő nagyon jó, de játékok szempontjából szar mindkettő.


Wii jó, ha tetszenek azok a típusú játékok.

2015. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krisipoke ***** válasza:
Az előzőnek igaza van... Ezek közül csak Wii-re vannak jó játékok, de azokhoz gombokat is kell használni. Az a baj, hogy sima mozgással nem igazán lehet túlságosan mély játékokat csinálni :/ De még akkor is maximum a Kinectet tudnám ajánlani, mert azon tényleg abszolút semmit nem kell nyomni. Szerintem keress rá, hogy best kinect games, hátha látsz valami olyat, ami neked is tetszik.
2015. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök jó,h kifejtitek mekkora szar játékfelhozatal szempontjából az Xbox meg mekkora isten a Wii, de az első kritériumnál kiesett, a nintendo és a PS, szóval nem nagyon van értelme tovább boncolgatni a doglot
2015. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Semmiképp se a playstation move-t válaszd, mert annál sok játékhoz kell ilyen ,,elemlámpa'' kinézetű cucc
2015. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!