Ilyen gonddal vissza lehet vinni TV-t az üzletbe, kicserélik?

Figyelt kérdés
Media Marktban vettünk egy tv-t, ami olyan pocsék hogy a szemünk megfájdul a nézésétől, ronda elmosódott kép, a színek is nagyon rosszak. 3 hete vettük, nem tudom mit lehetne vele kezdeni, eladni használt tv-t elég nagy veszteség... de a boltba visszavinni lehetne? Vennénk helyette egy jobbat. Vagy nem cserélnék ki?
2015. márc. 23. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
a neten rendelt dolgokat 8 napon belül vissza lehet küldeni, a boltból is van hogy visszaveszik 3 napon belül, de a 3 hete megvett tévét kizárt, hogy visszavegyék.
2015. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán nézd meg a garanciapapírt, de ilyen indokkal mi a francnak vártatok 3 hetet? Esetleg simán menj el a vevőszolgálatra és kérdezd meg.
2015. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 homo ludensz ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy milyen márkájú,esetleg típusszámú a tv?

Az áruházban is megtévesztő ha az ottani kép alapján választ valaki mivel egy zárt rendszeren keresztül megy minden üzembe lévő készülék és annak kevés köze van az otthon látott képhez. Azt sem tudjuk mi alapján választottátok ki megvételre az adott készüléket. Megközelítőleg a megfelelő jelszint biztosításával és hozzáértő beállítással nézhetővé tehető a ti tv.tek is.

2015. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs hibája, hanem ez minden amit tud, akkor nem cserélik. Ha baja van, akkor megpróbálják megjavítani, ha nem lehet, akkor kapsz másikat.

Jobbat akkor vehetnél, ha kifutó termék lenne és nem tudnak másikat adni.

2015. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de nem hiszem el azt, hogy "ronda elmosódott kép", és "a színek is nagyon rosszak" legyenek, egy manapság vásárolt, bármilyen készüléken is.


Nem lehet az, hogy a hozzá nem értés, a nem megfelelő beállítás miatt vagy ilyen véleménnyel. Ezek a TV-k, az analóg adást sem szeretik, ugye nem azt néztek rajta? A gagyi készülékek esetében is túlzó az, hogy nézhetetlenül rossz lenne.

2015. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ps3-hoz vettünk ilyen tv-t: [link]

Tényleg pocsék a kép és nem csak nekem fáj a szemem, fejem már tőle hanem az egész családnak. Sok mindent nem lehet állítani rajta szóval nem tudom mi lehetne a beállításokon rossz. Ez a tévé szörnyű. DVD, tv-műsor is ugyanolyan ronda rajta.

Igazából engem meggyőztek a honlapon lévő pozitív kommentek, ezért mertem megvenni... de mostmár úgy gondolom ezek kamu kommentek lehetnek csak. Méghogy szép kép...

2015. márc. 23. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja hát noname szart veszel 60 ezerért, nem értem mit vártál... Alapvető, hogy ha tévét veszel, előtte elcsattogsz egy elektronikai üzletbe és megnézed élőben...
2015. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 homo ludensz ***** válasza:
Azt írja egy hozzászóló hogy az 5 éves nevesincs tévén különb a hang s a kép. Ennek a tévének a nevét mos hallottam először. Ennek talán van "neve"? 60 ezerért ekkora Oriont is adnak,meg más ismer márkát is. Nekünk is van az egyik szobában 10 éves Samsung ami jól szuperál s lent a nappaliban egy 102cm es Samsung "okos tévé" ami kb. nézhető HD előfizetéssel.
2015. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!