Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért zúghat ilyen módon az...

Miért zúghat ilyen módon az 5.1-es hangfalam?

Figyelt kérdés
Van egy Logitech x-530-as hangrendszerem. Amikor lehalkítom meg amikor felhangosítom, akkor nagyon zúg. ha közép állásban van, akkor semmi baja. Nagyjából két hete lépett fel a probléma. Ha telefonra dugom, akkor nem zúg, ha kihúzom a gépből de áram alatt van akkor sem. Csak akkor amikor asztali géphez van kötve. Mind két asztali gépen kipróbáltam és mind a kettőnél fennállt a probléma. Az egyik gép alaplapi hangkártyás a másikban meg egy Genius Sound Maker Value 5.1-es hangkártya van. Esetleg valaki tudja mi lehet a probléma?

2015. márc. 23. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez földhurok lesz.


Olvasd el ezt a cikket, hátha segít: [link]

2015. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1, fogj egy hosszu lehetőleg vastagabb kábelt

2, blankold le az egyik végét,

3, lazits ki a számitógéped házán egy csavart

4, tekerd köré a leblankotl vezetéket

5, huzd meg ujra a csavart

6, kábel másik végét bankold le oylan hosszan amennyire tudod kb 15-20cm

7, tekerd a radiátor (ha van) cső nem festett részéhez

8, tekerj köré egy széles ragasztószalagot, úgy hogy rendesen rászorítsa.


Nekem régen magyarországon panelházba nemvolt földelés az egész lakásba csak a konyhába, ez megoldott a problémám


páréve külföldön élek egy kertesházba ahol szintén nincs földelés, és így odlottam meg, tökéletesen működik :)

2015. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem írtam ide de fontos, csak abban az esetben alkalmazd ezt a módszert ha a falbol semmilyen földelésed nincs. tehát így ez lesz az egy és egyetlen földelés a szobában
2015. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!