Johikaaa kérdése:

A javorszky odon korhazban (Vacon) mi a wifi jeszava?

Figyelt kérdés
Csutortokon kerultem a korhazba es legalabb vasarnapig itt kell lennem es mivel a 17 vagyok meg a gyerek osztalyra kerultem es itt nincs 'VIP szoba' csak a felnottosztalyon ezert nem adhatjak meg a wifi jelszot mert h az csak a vipeseknek van. Es mivel itt leszeg meg jopar napot szuksegem lenne wifire mert szetunom az agyam mert semmi tv jatek szobatars konyv vagy akarmi es a szuleim se nagyon jonnek be es csak 'belassitott' mobilnetem van mellyel max uzenetet tudok kuldeni. Ha valaki volt itt vagy valahonnan tudja megadhatna. 17/L

2015. ápr. 24. 12:33
 1/10 Tengor ***** válasza:

Tölts könyvet a telefonodra és olvasd azt. Egy jó könyvvel simán elrepülnek a napok.

Jobbulást!

2015. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Átmész a felnőtt osztályra és megkérdezed egy cuki paistól.
2015. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ott dolgozom de én sem tudom, látod egyáltalán a gyerekosztályon a VIP kórterem wifijét?

Esetleg ha az emeleten van az orvosoknak/nővéreknek saját routere és nagyon szépen megkéred őket, hátha megadják a jelszót.


Egyébként lassítottal is el lehet lenni, letiltod a képeket és olvasgathatsz, pl. ez az oldal is jól működik és kép sem kell hozzá.

2015. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Opera Minivel jó a lassított mobilnet is.
2015. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
JOK VII EMELET VIP a neve a wifinek de a noverek 1ik resze azt mondja h nem adhatja meg a masik pedig azt h nem is tudja
2015. ápr. 24. 17:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Es mivel fiatalkoru vagyok nem hagyhatom el felnott nelkul az osztalyt es nem tudom megkerdezni egyik vipes 'cukipasitol' sem a wifijelszot...
2015. ápr. 24. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
a 7-en a jelszó "javorszky07" volt 2 hete
2015. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat sajnos mar nem az:(
2015. ápr. 24. 23:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem semmi kulcsszavakat adtál meg...
2015. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
argenti az új kód...
2018. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!