Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci kórházban Dr. Ferenczi...

Váci kórházban Dr. Ferenczi Gyuláról és Dr. Burg Anitáról szeretnék információkat?

Figyelt kérdés

19 hetes kismama vagyok, orvost kellene választanom. Ferenczi doktorral eddig csak az SZTK ultrahangon találkoztam, de szimpatikus volt, Burg Anitát ajánlották.

Ez a 2. terhességem, az első normál(gátmetszéses) szülés volt Vácon egy másik orvosnál, de őt már túl idősnek tartom. 39 éves vagyok, megbízható orvost keresek, 1,5-2 éve fertőzésekkel, folyással küzdök - az 1. trimeszterben is volt egy gombás fertőzésem amit a 12. héten kezeltek.

- Milyen náluk a szülés? szokások (gátmetszés, császározás)? Gátvédelem?

- Mennyibe kerül a szülés?

- Mibe kerül a magánrendelés, a vizsgálatoknál csinál ultrahangot is?

- Magánrendelés címe, telefonszáma?

- Mért igen, vagy mért nem ajánlanád?

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. máj. 3. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Dubecz Dánielhez jártam, nagyon jó fej volt, én őt ajánlom.

Sógornőm Ferenczinél szült, és bár a terhesgondozás alatt normális volt, a szüléskor olyan "semmilyen" volt. Néha bejött, elvégezte a dolgát, elment. Utána nem ment be a sógornőmhöz.

Az én dokim utána minden nap bejött megnézni.

Burg Anitáról semmit nem tudok.

Ha esetleg érdekel a dokim, megírom az elérhetőségeit.

2013. máj. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért de ez engem is érdekelne:)
2013. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok. Dr. Dubeczt nem szeretném, köszönöm. Viszont segítenél, ha Ferenczi magánrendeléséről ill. az anyagiakról tudnál bővebb tájékoztatást adni.
2013. máj. 3. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberben lesz egy éve,hogy ott szültem.

Alapvetően elégedett voltam a kórházzal:)

Nekem szintén dr.Dubecz Dániel volt a választott orvosom,mindenben lehetett rá számítani,a szabadnapjáról jött be a szülésemre.

Ferenczi Gyula dr-ral én a kórházban találkoztam,olyan volt,mint aki karót nyelt,kicsit morogva,nyers,ettől még lehet nagyon jó doki,de én nem választanám őt.

Burg Anita doktornő szerintem jó választás lehet,a szülésemkor ő volt az ügyeletes,szimpatikus,kedves volt,de szakmailag nem tudom őt megítélni ennyiből.A szobatársamnak ő volt az orvosa,és ő elégedett volt vele.

2013. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem nem volt fogadott orvosom, úgyhogy a sors hozott össze mindkettejükkel. Burg doktornő kedves, figyelmes, nagyon-nagyon jó orvos, nőfronton ő az egyetlen, akiben maximálisan megbízom; a terhesgondozás során és a vizsgálatoknál volt jelen és hozott olyan döntést, amiért hálás lehetek. Ferenczi doktor úrhoz a szüléskor kerültem és bár a stílusra nem egy mézesmáz, attól még jó munkát végzett.

Nekem nincs panaszom a Váci Kórházra, bátran ajánlom.

2013. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!