Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erositot szeretnek venni es...

Hekren kérdése:

Erositot szeretnek venni es az lenne a kerdesem hogy van 2 hangfalam es 2 melyladam ami osszeadva osszesen 1200w. Tehat akkor nekem egy 1200w-os erositore van szuksegem igaz?

Figyelt kérdés
Bongeszgettem errol de ilyen konkret dologra nem talaltam valaszt. Elegge amator vagyok még a hangtechnikaban boltba meg nem sok idom van elmenni informalodni. Az biztos hogy sokkal tobb szempontot figyelembe kell venni pl hogy hany es milyen fajta hardvereket lehet csatlakoztatni stb, de még erre az alap dologra se talaltam valaszt senkitol.

2015. ápr. 25. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Egy erősítőt a teljesítménye 30% ig szabad terhelni. Akkor még normálisan szól. A te esetedben ez legalább 3000 w os erősítőt jelentene. A hangszórókat sem szabad csúcsra meghajtani
2015. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Atyauristen! Hat az nem lenne egy olcso mulatsag. :( De a lenyeget meg tudtam koszonom a valaszt!
2015. ápr. 26. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen hangládákról van szó, bővebben ?

1200watt lehet pmpo is, vagy max teljesítmény ebből nem tudunk meg sok mindent.

2015. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

milyen ládák?

a 30% kicsit alacsony érték. Egy jó erősítő 80%-on is dmehet nyugotan, nem lesz torz jel, stb

2015. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Konkréten miféle hangsugárzókról van szó?

Mert szerintem így néz ki egy 1200 wattos hangsugárzó:

[link]

2015. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!