Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy xbox 360 konzolom és...

Roland021 kérdése:

Van egy xbox 360 konzolom és beváltottam az 1 hónapos ingyen goldot. Az lenne a problémám hogy amikor le szeretném tölteni az e-havi ingyen játékot azt írja (Azthiszem) hogy nem megfelelő orszában vagyok. (tobbilent) (? )

Figyelt kérdés
Már átállítottam az országot is de semmisem történt.Lehetséges hogy az 1hónapos ingyen gold nem rendelkezik ezzel a lehetőséggel?? a konzol teljesen eredeti.És a segítséget előre köszönöm(?)

2015. máj. 3. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem vannak regionális játékok, melyek csak adott országokban elérhetőek, ezért nem tudod letölteni őket.

Attól hogy átállítottad az országot, a készüléked nem fog Amerikában lenni és ugyanúgy Magyarországról küldi az adatokat, ebből meg tudják állapítani hogy ez bizony nem Amerikai gép.


Lehet, hogy nagy hülyeség, de valószínűleg ez áll fenn.


Egyébként elvileg az 1 hónap gold az teljeskörű, szóval mindennek rendelkezik amivel egy rendes fizetett gold tagság is.

2015. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!