Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szertnék venni egy számítógépe...

Szertnék venni egy számítógépet, főleg videó vágásra, képszerkesztésre és játékra használnám kb.200ezret szánnék rá, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lightroomot, photoshopot, és sony vegast használok, szeretném ha jól elbírná a magas formátum renderelést, és játtszanék is rajta lolt, hst.

200 ezer körüli árkategóriában, mit ajánlotok? Én nekem az asus gépek tetszenek, apple kizárva, legutóbbi gépen érintőképernyő volt, az sokat segített a vágásban.

Kösz a segítséget előre is



2015. máj. 10. 17:00
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha PC-t veszel, ne előre összerakottat nézz. És döntsd el, hogy kell-e érintőképernyő, mert az sokat dob az árán.
2015. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem pct szeretnék ezt elfelejtettem leírni
2015. máj. 10. 18:38
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha ennyivel drágább, akkor nem kell érintőképernyő
2015. máj. 10. 18:44
 4/7 Drone007 válasza:

Miért laptop?

A hordozhatóság ára a hatékonyság kárára megy. Más szóval ugyanezért a pénzért kétszer olyan hatékony desktop pc-t raksz össze mint laptopot, ráadásul a pc-ben alkatrészenként meghatározhatod az erőforrásokat, laptopban max a memóriát és tárterületet befolyásolhatod.

Miért laptop?

2015. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért kell laptop mert sokat fogom hordozni.

Asztali gépem van, de nyáron alig leszek itthon és most ment tönkre a sony laptopom, és kell, mert videót kell vágni, fotózni különböző fesztiválokon.

Ha ezt egy asztali géppel meg lehet oldani, hogy pl egy sátorba beviszem, akkor nem kell gép, de nem hiszem hogy meg lehet így oldani

2015. máj. 11. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván meg lehet oldani egy itx vagy egy matx méretű gépped , de akkor még nincs monitorod.
2015. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Drone007 válasza:

Értem, ez így korrekt.

Javaslom, hogy prociban i5 Intelt keress, és legalább 8GB memóriát. Esetleg úgy vegyél notit, hogy legyen még kereted a memória bővítésére. Én a helyedben nem ragaszkodnék az asus vagy acer gépekhez, mert olcsó húsnak híg a leve. Inkább Lenovo, HP notikat nézz, jó a supportjuk, és minőségben jobbak.

Itt keresgélj: pcx.hu, emag.hu, euronics.hu

2015. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!