Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videó-képszerkesztésre,...

Videó-képszerkesztésre, játékra laptop 170ezer forint körül? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék laptopot vásárolni 170ezer forint körül, amit

főleg internetezésre, játékra, videó és kép szerkesztésre használnám. Tudnátok nekem ajánlani 170ezer forint körül olyat amin elfut a:

-Photoshop

-SonyVegas Pro

-Újabb játékok (Far cry, AC..stb)

-És a játékokkal együtt a felvevőprogram?(Fraps, Bandicam..)


Lehetőleg minimális használat alatt (wifi,internetezés,filmnézés) az akkumulátor minimum 5-6órán kereszül bírja.


[link]

Ez kicsit a keretemen felül van, de eddig ezt találtam ami tetszett.



2014. máj. 1. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyet nem lehet találni, magasak a feltételeid. A kinézett gép jó, de videószerkesztésre kényelmetlen a 15.6"-os laptopméret, játékra (és főleg felvevésre) kevés a videókártya, emellett az 5-6 óra helyett reálisabb a 3-4-5.
2014. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kényelem nem olyan fontos, ha kell úgyis megcsinálom :D igen, a videókártyát néztem én is, az a baj hogy integrált, így nem lehet cserélni, pedig késöbb rászánnám a pénzt :D az akksi sem olyan fontos, mert ha utazok az se tart 6-7oran keresztül. A lényeg a fotó-videószerkesztés és a játék felvétel. Köszönöm a választ, várom a többit, ment a zöld pacsi :D
2014. máj. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!