Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv vásárlásnál milyen szempont...

Tv vásárlásnál milyen szempontokat kell előtérbe helyezni?

Figyelt kérdés
Helló.pl ez a tv ennyiért jó minőséget tud produkálni? [link] De ezen csak úgy megakadt a szemem h milyen olcsó,mert egy 3D 4k hajlított tv az álom max 300.000-ig hitelre (ha van ennyiért?!)de nem feltétel a hajlított.Ha valaki tudna segíteni ebbe megköszönném! ui: a tv-re laptop és ps4 is lenne csatlakoztatva.

2015. máj. 16. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


8 hónapja kb 230k-ért jelent meg, azóta ahogy azt sejteni lehetett csökkent az ára, bár ekkora csökkenésre nem számítottam volna.


Azt tudd meg, hogy gyári vagy bolti garancia van-e rá, ha gyári akkor nyugodtan megveheted, nem lesz csúnya.

2015. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.Közbe találtam hozzászólásokat,voltak jók is de az egyikre ráncoltam a homlokom " 11.03.2015 – 17:05

Sajnos nem volt egy jó vétel. Bugos és lassú a menürendszer. A képminőség se az igazi. A színek nem túl szépek. Ráadásul a állandóan váltogatja a fényerőt, nagyon zavaró. Hálózatról a HD filmeket csak szaggatva játssza le" Lehet h csak pont beletrafált 1 hibás készülékbe.

2015. máj. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!