Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek maradjak hűbéres...

Szerintetek maradjak hűbéres még vagy kezdjek királyságba?

Figyelt kérdés
A mount and blade warbandban azon gondolkozom hogy esetkeg nem lehetne-e már saját királyságom. Már kb. 20. Szintem vagyok és van artimennerem. 60 és 70 közötti egységlétszámon vagyok.

2015. jún. 7. 09:14
 1/1 anonim válasza:

Saját királysághoz el kell foglalni majd egy várat, vagy várost, Artimenner jó, de gyűjts még néhány csatlóst (pl ha jól emlékszem én vele, Jeremussal és Lezalittal nyomultam) ha beszélsz velük, akkor a trónigényt lehet növelni. később más lordokat is lehet győzködni, hogy tartsanak veled, de az elején elég húzós lesz, mert sokan akarnak támadni, főleg, ha elárulod a jelenlegi frakciód.

Egyedül sikerült mindenkit legyőznöm és mindent elfoglalnom (igaz, a ctrl+kattintás --> ugrás a térképen kódot használtam sokszor, de a beállításokat nehézre tettem) egyedül. szerintem hűbéresként sokkal tovább tart és kevésbé jó móka, mert alkalmazkodni kell a királyhoz.

Csináltam olyat is, hogy az elejétől kezdve támadtam meg frakcióhoz tartozó csoportokat, de úgy tényleg nehéz. szerintem level 20-körül már el lehet indulni, főleg, ha mondjuk 60-70 lovagod van (ha sok a gyalogság, utolérnek és előbb utóbb véged)

2015. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!