Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyesült Királyságba akarok...

Egyesült Királyságba akarok költözni! Milyen dokumentumk kellenek hozzá? És mennyi idő alatt lehet elintézni ezeket? És ezzel tudok boldogulni kint? Mennyi pénzre van szükségem?

Figyelt kérdés

Kata vagyok 21 éves és szeretnék elmenni mert itthon nem tudok boldogulni ,sem élni! Ebben kérem a segítségeteket. Amit tudni kell:

3 évvel ezelőtt végeztem egy 4 évolyamos gimnáziumba maire később jöttem rá ,hogy semmit sem érek vele , Így ezért elmentem kitanulni egy szakmát és ez lett a szakács illetve választottam melé még a felszolgálót! Ennyi



2014. nov. 3. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha itthon nem találtál állást, kint sem sok eséllyel fogsz. Nézz utána annak, hogy mi mennyibe kerül kint, és milyen nevetséges a fizetés.
2014. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A vegzettsged senkit nem fog erdekelni. Ellenben nyelvtudas nem art, sot. Amit elvarhatsz, az par havi munkanelkuliseg, aztan minimalberes takaritoi, bpvagy mosogatoi allas
2014. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van több lehetőségem is amit kaptam
2014. nov. 3. 11:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Angol A2 nyelvizsgát tettem le ,értem akkor csak bízni tudok abban ,hogy kaphatok állást
2014. nov. 3. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdetnek olyan dokumentum kell, de jo sok, amin a kiralyno arckepe van :)

Viccen kivul: utlevel kell meg kezdotoke.

Szamolj azzal hogy kb harom honapig keresel majd allast (akarmilyen allast), aztan vagy sikerul, vagy nem.

Ezido alatt valahol lakni kell, elni kell, ez se keves, de nyilvan nem mindegy hogy Londonba mennel, vagy valami kisvarosba.


Nem bantasbol mondom, de az A szintu nyelvvizsga az nem eleg. Meg a kozepfoku se er sokat. A felsofokunal kezdodik az, hogy megerted ha pl az elkuldott oneletrajzod miatt valaki felhiv telefonon, es elkezd kerdezgetni. Itt ugye arra szamits, hogy ha nem erted amit mond, vagy o nem erti amit te mondasz, akkor radteszi a telefont, es el se jutsz az allasinterjuig.


A masik: ne akkor akard feladni amikor mar teljesen elfogyott a penzed, mert valamibol haza is kell tudni jonni ha nem sikerulne.

Szamold ki elore, hogy mennyi az az ido, ami alatt ha nem jott ossze, akkor elindulsz haza, ugy hogy meg ne fenyegessen teljes anyagi csod.


En Parizsban vagyok nem Angliaban, de az alapveto dolgok ugyanazok mindenhol kulfoldon.

2014. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem lévő egyik hozzászólóval, kint a végzettséged, a papírod senkit nem fog érdekelni. Csakis a nyelvtudás a talpraesettség számít. Írod, hogy A2-es (alapfokú) nyelvvizsgád van. Minimum egy magabiztos B2-es középfokú nyelvtudás kell, hogy egyáltalán labdába rúghass, de én a helyedben még itthon feltornáznám egy felsőfokúra a nyelvtudásom. Feküdj rá, spórolk össze egy kis pénzt, fogj össze valami baráttal, rokonnal, hogy esetleg közösen béreljetek valami kis szobácskát az elején, aztán hajrá!
2014. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek Véleményét!!

Akkor lehet ,hogy egy picit várok és neki állok a nyelv tanulásának B2 ahogy tanácsoljátok!! És lenne még egy + kérdés kb mennyibe kerül a megélhetés? És nem London lenne hanem Edinburgh.

2014. nov. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!