Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2016 tavasz-nyár környékén...

2016 tavasz-nyár környékén még megérné iPad Air 2-őt vásárolni?

Figyelt kérdés
Most megyek gimibe és ha jól tanulok, akkor elég sok ösztöndíjat fogok kapni havonta, és így kb. tavasz végére meg lenne rá a pénz. (nem menőségből venném, suliba úgy se merném elvinni.)

2015. jún. 28. 10:41
 1/7 anonim válasza:

Gimibe ösztöndíj? o.O

Ha szakmát tanulsz akkor 20ezer körül, ha hiányszakma akkor a tanulmányi átlag függvényében. Olyanról viszont még nem hallottam, hogy gimiben is lenne ösztöndíj.

Amúgy minek kell, ha úgy is csak otthon áll.

2015. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Már miért ne lenne ösztöndíj?

"Amúgy minek kell, ha úgy is csak otthon áll."

WTF? Ez most meg mi akar lenni? Talán otthon nem lehet használni?

2015. jún. 28. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen dolgokat télen érdemes vásárolni, akkor a hó miatt kevesebben mennek boltokba.


Otthonra teljesen felesleges, ha mondjuk van egy géped.

2015. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem felesleges. Sokkal jobb ágyban netezni, amúgy is próbálom kerülni az ülést. Az iPad amúgy is gyorsabb a gépemnél.
2015. jún. 28. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit írt, h suliba nem vinné. Azt nem írta, h utazáshoz vagy bárhova máshova nem vinné és szerintem megérné.
2015. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hubeyka válasza:
Megéri!! Tapasztalatból mondom
2015. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem megéri,nekem még nincs de volt náélam 1 kölcsönbe nagyon jo csak 16gb nem elég szerintem.
2015. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!