Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok mondani jó tabletet...

Tudnátok mondani jó tabletet 15 ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyiért csak hulladék van.
2015. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jót nem nagyon lehet.......
2015. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg 20 ezerig van olyan ami jó?
2015. júl. 1. 08:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem 50 ezer alatt ne vegyél újonnan semmilyent.
2015. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Genius MousePen i608x - szerintem egész jó tablet. Mire kell, profi grafikázásra?
2015. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" válaszokat. Először is nem a legújabb csúcstechnológiás tabletekre gondoltam.Másodszor az volt a kérdés ,hogy 15-20 k-ig tudtok -e mondani jó tabletet (a gyengébbek kedvéért elmondom újra ,hogy 15-20 ezres árkategóriában a legjobbra voltam kíváncsi). De úgy látom ,hogy a Gyakori Kérdések is csak ilyen értetlen emberekkel van teli! Ha egyszer 20k -ért akarok tabletet venni akkor nem 50-ért.Nem igaz ,hogy nem lehet ezt épp ésszel felfogni.
2015. júl. 3. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de értelmes válaszokat kaptál, nem kiakadni kell, hanem egy csöpet is megfogadni a kissé is hozzáértők válaszát. Épp ezért mondtam/mondtuk, teljesen jó szívvel, és neked segíteni akarással, hogy értelmes tablet 15-20 ezer Ft-ért NINCS (legalábbis újonnan egész biztos, hogy nincs). De ha te akarsz venni ennyiért mégis valamit, amivel majd jobb esetben fél év, átlagos esetben meg 1-2 hónap után gondok lesznek, és legszívesebben a falhoz vágnád, mert úgy belassul, hogy két fület sem lesz képes kezelni a böngészőben egyszerre, akkor nyugodtan nézz valamit a Teszkóban, valami sufni-gsm-nél vagy a társaiknál. Viszont a kedvedért még egyszer leírom, jót NEM fogsz találni. Szóval inkább fogadd meg a tanácsainkat és ne legyél felháborodva, mert a választ a "Tudnátok mondani jó tabletet 15 ezer Ft-ig?" kérdésedre megkaptad: Nem, mert nincs ilyen.

Szívesen.

2015. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7-nél a pont!

Kedves kérdező!

Akárminek akarsz itt most minket elhordani, mindenki teljes jóindulattal írta, hogy NEM, azaz nem lehet ilyen árkategóriában JÓ tabletet kapni. Amit te keresel nem létezik. Ezen mi az értetlenség? Hogy mindenki leírta, hogy nem fogsz találni? TE vagy értetlen, mert képtelen vagy arra, hogy ezt felfogd. Ha így van, nagyon sajnálom...

A jó tab LEGALJA a Op3nDott tableteknél kezdődik, amit a TESCO gyárttat és árusít, mint saját márkás cucc (intel atom, 1gb ram, elfogadható kijelző). Ez éppenséggel 30 000Ft.

De tudod mit? A saját kárán tanul az ember, szóval vegyél valami szart, majd megtanulod.

Itt van párat általad kívántak közül.


[link]


Ha nem baj, inkább nem válogatom ki, mert egyik rosszabb mint a másik, és nem akarom, hogy én okozzak neked bosszúságot.

Kellemes válogatást. Vagy fogadd meg a tanácsunkat, és hagyd ki ezt az olcsó tabletek nyújtotta "élvezetet".

2015. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!