Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 - Az új tévén furcsa...

Locura kérdése:

Xbox 360 - Az új tévén furcsa a kép. Mitől lehet ez? Megoldás?

Figyelt kérdés

Új albérletbe költöztem, és így új tévém lett. Amikor összeszereltem a konzolt már az első indításnál feltűnt, hogy a képminőség nem a legjobb. Még a tizenvalahány éves thompsonomon is szebb volt a látvány. Mintha gyenge lenne a felbontás, kopottas, és furcsa. Visszaállítottam a gyári videóbeállításokat, így valamennyivel jobb lett. Visszaállt PAL 50-re. Viszont ha ezt megváltoztatom 60ra, ami sok játékhoz kell, megint csúnya lesz a kép. Sima videó kábellel van a tévéhez kötve, nem HDMI-vel, de eddig tökéletesen működött. A TV Hd ready Sony, és egyébként nincs vele gond.

Most Pal 50-en van, amitől a menü ugyan szebb, de a játékok még mindig nem az igaziak.

Mit tehetnék? Vegyek HDMI-t? Vagy esetleg van valami beállítás? Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 12. 18:34
 1/4 Gergő19990712 válasza:
Vegyél HDMI kábelt,ugyanis azt tudni kell hogy a korszerübb tv-k esetében az ARC dugó nem a legszebb képet adja,föleg ha újabb játékokrol beszélünk.HDMI-n szebb lesz a kép.Ha meg nem akkor majd még irnak tölem okosabbak :-)
2015. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gergő19990712 válasza:
Nem ARC hanem a másik bocsi azt elirtam :-)
2015. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, vásároltam egy HDMI kábelt. Ezerszer jobb a kép :)
2015. júl. 28. 15:18
 4/4 Gergő19990712 válasza:
Na ennek örülök :-)
2015. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!