Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fekete képernyő AMD Catalyst...

Fekete képernyő AMD Catalyst install után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,gondoltam letöltöm a AMD Catalyst 15.5beta-t erre instalálás közbe befeketedett a képernyő és azóta nem akarja nekem mutatni a képernyőt csak a hangot,mindig safe modba kell használnom mert regularba csak hangott hallok.Nootebookom van,és a felbontás is eléggé katyvasz lett.Most csak 1024x768 ba tudom maxra tenni.Mit tehetek? Safe módba nem bírok semmit az irányító panelből.De ha elindítom az AMD Catalyst centert csak error jön ki... Segítsetek kérlek tikteket.

2015. jún. 9. 13:52
 1/2 A kérdező kommentje:
SAfe ba megpróbáltam kitörölni MSIService nek köszönhetően de nem törölte ki fullosan mert azt irta nem találja a drivert... Nem tudom mi tévő legyek mert igy safe módba nem nagyon tudok sokat csinálni hang sincs..
2015. jún. 9. 14:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítás. milyen op rendszer és milyen Nootebook od van ?
2015. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!