Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 8" tablet Windowsos tableteken...

8" tablet Windowsos tableteken (2GB RAM- mal) (64 gb tárhely) mitt lehet csinálni vele mirre jó? Mikor szokot be lassulni?

Figyelt kérdés

Én magam az asus vivotab note 8 ra gondoltam mert az Acer iconiának fel ment az ára.


AZ INTEGRÁLT GRAFIKUS KÁRTYÁTÓL MITT LEHET VÁRNI?


Én gondolom nem valami erös de film nézésre esetleg word of tanks el szoktam játszani vagy ts3 beszélni, cs go, cs 1.6 .( nem várok tul sokat tőle tudod nem ez az előnye) (ki egészitölet is vennék hozzá)



#tablet #Asus #asus vivotab note 8
2015. júl. 14. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

CS 1.6 menni fog, többet nem kell várni tőle, nem játékra való, WOT lassú volna rajta nagyon, Go talál minimumon futni fog, amíg nem fog throttlingolni a processzora

Nem játékra való, arra jelenleg nem jók a Windowsos tabletek

2015. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!