Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen 10cm-es autóhangszórót...

Milyen 10cm-es autóhangszórót vegyek?

Figyelt kérdés

Fejegység: MNC Phantom touch 4x40


Ötletek:Renegade RX42 / Ground Zero 4003X / SAL WRX 310


Olyan érdekelne ami : nem ovál, 3 utas, 10cm, és 10.000Ft-ból kijön legalább egy pár.



2015. júl. 17. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy nagy különbség ebben a kategóriában nincs. Én kétutas JBL-t vettem, mert a gyári helyre az megy, nem volt hangulatom farigcsálni az ajtót, de jobban jártam volna egy 13-as komponens szettel, az tuti.
2015. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

renegade,sal felejtős márka


3utast nem ajánlom


te esetedben kellene hátra egy nagy ovál amit egyébként soha senkinek nem ajánlok de 10cm-es hangszóró olyan harmatos lesz hogy én inkább be sem kapcsolnám,csendben utaznék.

főleg hogy ajtó nem igen lesz bitumenlapozva ha 10 a keret.

2015. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennyire nem érnek semmit?
2015. júl. 17. 22:19
 4/9 dirtboy ***** válasza:

autóhifi teljesen más mint a szobai.

szobába rendes neki méretezett fa dobozba,jól elhelyezve tudnak jól szólni a 10cm-esek is.

autó az más,ott meghatározott helyre épülnek be,az ajtó belső légtere a doboza ami ráadásul vékony fémlemezekből és rajta egy csomó szerelő nyílás is van.


a gond az hogy autóban a 10cm-es nagyon nem fogja tudni lesugározni csak a középhangokat,egy gramm mélyebb hang sem fog jönni belőle.

tippem szerint kb 150hz alatt nem lesz kellő hangereje,nem fogod már alatta hallani.


magyarán erősen hiányos lesz a zene,nem lesz benne semmi melegség amit a mélyebb hangok adnak,nem lesz semmi lábdob.


ezért jó ha ilyen esetben mégis csak kerül hátra hangszóró ha már oda befér a nagyobb így ő tud neked adni kicsit alacsonyabb hangokat is.

persze azok a freeair beépítésű nagy oválok sem éppen váltnak ki nyomót de jobb mintha csak a 10cm-esek szólnának.

2015. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És tudnátok típust mondani hangszóró amit érdemes megvenni 10.000 körül? Az a baj, hogy Dacia Logan az autó és ilyen műanyag házban van a hangszóró :/ Nem nagyon akarok vágdosni vele ezért maradna a 10cm.
2015. júl. 18. 07:09
 6/9 dirtboy ***** válasza:

mivel én kicsit más vizeken evezek hifiben így nem nagyon tudom 10cm-esek közt mik a legjobb vételek de mondjuk a 10-es ár nagyon kevés így nem is marad sok minden.

a macrom egy elég jó márka,én az ő 10esét ajánlanám.Macrom M3S.41 MK2 11ezer forint

2015. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dirtboy ***** válasza:
és mint korábban írtam bitumenlappal tudsz majd javítani a hangján de az megint lesz kb 10ezer a két ajtót végig lapozni.
2015. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 18. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Sal skn 10
2018. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!