Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A thome -nál sima internet...

A thome -nál sima internet csomagom van nincs tv csatornáim nem is kell, ha rendelek internet mellé tv- készüléket azt ki hozzák nekem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A thomenak mi köze a tv készülékekhez? Te el vagy tévedve apukám.
2015. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Neuhauser László ***** válasza:

1-es, talán az, hogy a T-Home ad TV szolgáltatást is, és lehet náluk (részletre is) venni TV készüléket


Kérdező: Nem tudom, hogy ban, de régen csomaghoz kötött volt, hogy rendelhess TV-t vagy laptopot pl.


Laptopot csak inretnet mellé (persze lehetett mellette TV is) illetve TV készüléket csak TV előfizetés mellé lehetet rendelni


Nézz utána a T-Home oldalán, hogy milyen feltételei vannak a televízió rendelésének, illetve mi szükséges hozzá, stb stb blablabla

2015. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Olvasd el a feltételeket.
2015. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az első okoskodó nem érti amit mondok de leírom a gyengébbek kedvéért, hogy részletre hoznak e tv készüléket ha csak internet előfizetésem ?
2015. júl. 18. 09:28
 5/7 A kérdező kommentje:
thome telekom ha nemtudnád egyesült cég
2015. júl. 18. 09:28
 6/7 Neuhauser László ***** válasza:

Kedves kérdező, ahogy írtam, régen cska úgy lehetett TV-t kihozni ha TV előfizetésed is van. Szerintem ez most is így van, nem néztem meg, de szerintem így van


Megrendelésnél nézd meg mik a feltételek, hogy megrendelhesd a TV-t illetve érdeklődj az ügyfélszolgálaton (1430 majd 0 gomb )

2015. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végűl felhívtam őket és igen hoznak internet csomag mellé tv készüléket, fél év előfizetés után díjmentesen
2015. júl. 19. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!